torsdag 27.06
Tidspunkt Idrett Øvelse Sted
09:00 Håndbak » Konkurranse » Geoparken »
09:00 Paravannski » Para Slalom kvalik » Limavatnet »
09:00 Paracamp » Rullestolrugby - Dag 2 » Forum Expo »
09:00 Paracamp » Paragolf - Dag 2 » Sola Golfklubb »
09:45 Paravannski » Para Trick kvalik Herrer » Limavatnet »
10:00 Garmin Norgescup, NM-Match » Utslagskonkurranse » Stavanger Golfklubb »
10:00 Squash » Juniorspill/prøve-på-aktivitet » Geoparken »
10:00 Vannski » Trick Kvalik Damer » Limavatnet »
10:00 Paracamp » EL-innebandy - Dag 1 » Forum Expo »
10:30 Vannski » Trick Kvalik Herrer » Limavatnet »
11:30 Styrkeløft » Damer 72 » Stavanger Idrettshall »
11:30 Styrkeløft » Herrer 93 » Stavanger Idrettshall »
12:00 Skateboard street » Jr. Kvalik » Tasta Skatepark »
12:00 Paravannski » Para Hopp kvalik Herrer » Limavatnet »
12:15 Vannski » Hopp Kvalik Damer » Limavatnet »
13:00 Squash » Prøve-på-aktiviteter » Geoparken »
13:30 Sandvolleyball » Finale kvinner » Lassa »
14:00 Paracamp » Judo - Dag 1 » Stavanger Idrettshall »
15:00 El-innebandy » Puljespill » Forum Expo »
15:00 Skateboard park/bowl » Jr. Kvalik » Tasta Skatepark »
15:45 Sandvolleyball » Finale menn » Lassa »
15:45 Vannski » Hopp Kvalik Herrer » Limavatnet »
16:00 Rugby (7er) » Konkurranse » Lassa »
16:00 Styrkeløft » Herrer 74 » Stavanger Idrettshall »
16:00 Styrkeløft » Herrer 83 » Stavanger Idrettshall »
16:00 Styrkeløft » Herrer 66 » Stavanger Idrettshall »
16:00 Turn - kvinner og menn » Trening » Stavanger Turnhall »
16:00 Squash » Juniorspill/prøve-på-aktivteter » Geoparken »
16:00 Prøv idrettene! » Prøv sandbryting i Stavanger! » Geoparken »
16:30 Skateboard park/bowl » Senior Kvalik » Tasta Skatepark »
17:00 Håndbak » Finale » Geoparken »
18:00 Squash » Innledende runder Herrer Elite » Toppform Sola »
18:00 Andre arrangementer » Grasrotseminar » Oljemuseet »
19:00 Andre arrangementer » Mottakelse » Sandnes Rådhus »
fredag 28.06
Tidspunkt Idrett Øvelse Sted
09:00 El-innebandy » Puljespill fortsetter » Forum Expo »
09:00 Fekting » U23 Herrer - Pulje » Forum Expo »
09:00 Paravannski » Finale Para Slalom Herrer » Limavatnet »
09:00 Paracamp » Paragolf - Dag 3 » Sola Golfklubb »
09:15 Paravannski » Finale Para Slalom Damer » Limavatnet »
09:30 Vannski » Slalom Kvalik Damer » Limavatnet »
09:40 Turn - kvinner og menn » Lagkonkurranse » Stavanger Turnhall »
10:00 Linekontroll F2B - Weatherman Speed » Trening » Lassa »
10:00 Rullestolrugby » Kamper » Vågen Videregående skole »
10:00 Styrkeløft » Damer 47 » Stavanger Idrettshall »
10:00 Styrkeløft » Damer 52 » Stavanger Idrettshall »
10:00 Styrkeløft » Damer 57 » Stavanger Idrettshall »
10:00 Styrkeløft » Damer 63 » Stavanger Idrettshall »
10:00 Fekting » U23 Damer - Pulje » Forum Expo »
10:00 Garmin Norgescup, NM-Match » Utslagskonkurranse 2 » Stavanger Golfklubb »
10:00 Gymnastikkhjul » Trening » Stavanger Idrettshall »
10:00 Squash » 2. runde herrer » Geoparken »
10:00 Squash » Alle klasser » Toppform Sola »
10:00 Paracamp » EL-innebandy - Dag 2 » Stavanger Idrettshall »
10:30 Vannski » Slalom Kvalik Herrer » Limavatnet »
11:00 El-innebandy » Mellomspill » Forum Expo »
11:00 Paracamp » Judo - Dag 2 runde 1 » Stavanger Idrettshall »
11:00 Paracamp » Håndbak - runde 1 » Stavanger Idrettshall »
11:30 Fekting » U23 Herrer - Direkte eliminering » Forum Expo »
11:30 Roller Derby » Innledende runder » Giskehallen »
12:00 Fekting » U23 Damer - Direkte eliminering » Forum Expo »
12:30 El-innebandy » Semifinaler » Stavanger Idrettshall »
12:30 Skateboard park/bowl » Kvalik (kvinner jr./senior) » Tasta Skatepark »
13:00 Game of Skate » Runde 1 (Jr.) » Tasta Skatepark »
13:00 Paravannski » Finale Para Trick Herrer » Limavatnet »
13:15 Fekting » U23 Herrer - Semifinale » Forum Expo »
13:15 Vannski » Finale Trick Damer » Limavatnet »
13:30 Rugby (7er) » Konkurranse (1) » Lassa »
13:30 Fekting » U23 Damer - Semifinale » Forum Expo »
13:45 Fekting » U23 Herrer - Finale » Forum Expo »
14:00 El-innebandy » Bronsefinale » Stavanger Idrettshall »
14:00 Skateboard street » Kvalik (kvinner jr./sr.) » Tasta Skatepark »
14:00 Fekting » U23 Damer - Finale » Forum Expo »
14:00 Vannski » Finale Trick Herrer » Limavatnet »
14:00 Paracamp » Judo - Dag 2 runde 2 » Stavanger Idrettshall »
14:00 Paracamp » Håndbak - runde 2 » Stavanger Idrettshall »
14:30 Skateboard park/bowl » Finale Senior » Tasta Skatepark »
15:00 Skateboard street » Finale (kvinner) » Tasta Skatepark »
15:00 Styrkeløft » Damer 84 » Stavanger Idrettshall »
15:00 Styrkeløft » Damer 84+ » Stavanger Idrettshall »
15:00 Squash » Juniorspill/prøve-på-aktivitet (1) » Geoparken »
15:00 Paravannski » Finale Para Hopp Herrer » Limavatnet »
15:15 Vannski » Finale Hopp Damer » Limavatnet »
15:30 El-innebandy » Finale » Stavanger Idrettshall »
15:30 Skateboard street » Finaler (jr.) » Tasta Skatepark »
16:00 Vannski » Finale Hopp Herrer » Limavatnet »
16:30 Game of Skate » Finale (jr.) » Tasta Skatepark »
16:30 Andre arrangementer » Funksjonærfest » Geoparken »
17:00 Rugby (7er) » Finale menn » Lassa »
17:00 Skateboard street » Kvalik (sr.) » Tasta Skatepark »
17:00 Squash » Kvartfinale herrer » Geoparken »
17:00 Vannski » Finale Slalom Damer » Limavatnet »
17:05 Turn - kvinner og menn » Mangekamp senior kvinner »
17:30 Vannski » Finale Slalom Herrer » Limavatnet »
17:45 Rugby (7er) » Finale kvinner » Lassa »
18:00 Undervannsrugby » Innledende runder » Stavanger Svømmehall »
18:02 Turn - kvinner og menn » Mangekamp senior herrer »
lørdag 29.06
Tidspunkt Idrett Øvelse Sted
08:30 Undervannsrugby » Innledende runder (2) » Stavanger Svømmehall »
09:00 Judo » Individuelt - konkurranser » Stavanger Idrettshall »
09:00 Kajakkpolo » Konkurranse » Badedammen »
09:00 Speedcross » Trening og kvalikheat » Bybergsanden motocrossbane »
10:00 Linekontroll F2B - Weatherman Speed » Begge klasser - Start » Lassa »
10:00 Linekontroll F2B - Weatherman Speed » Begge klasser - Start 2 » Lassa »
10:00 Mikroflyging » Finale » Høyland Flyplass »
10:00 Baseball » Innledende runder » Sola Baseball »
10:00 Styrkeløft » Herrer 105 » Stavanger Idrettshall »
10:00 Styrkeløft » Herrer 120 » Stavanger Idrettshall »
10:00 Styrkeløft » Herrer 120+ » Stavanger Idrettshall »
10:00 Fekting » Senior Herrer - Start » Forum Expo »
10:00 Fluekasting » Ørret presisjon - Innledende runder » Bråsteinvatnet »
10:00 Petanque » Grunnspill » Geoparken »
10:00 Garmin Norgescup, NM-Match » Utslagskonkurranse 3 » Stavanger Golfklubb »
10:00 Mounted Games » Finaleomgang » Lassa »
10:00 Squash » Alle klasser (1) » Toppform Sola »
10:00 Prøv idrettene! » Prøv styrkeløft i Stavanger! » Stavanger Idrettshall »
10:00 Paracamp » EL-innebandy - Dag 3 » Forum Expo »
10:30 Gymnastikkhjul » Konkurranser » Stavanger Idrettshall »
10:30 Squash » Kvartfinale kvinner » Geoparken »
10:45 Rullestolrugby » Finale » Vågen Videregående skole »
11:00 Cricket T20 » Semifinale » Lassa »
11:00 Sandbryting » Konkurranse » Geoparken »
11:30 Roller Derby » Innledende runder 2 » Giskehallen »
11:42 Garmin Norgescup, NM-Match » Finale kvinner »
12:00 Sportsdans » Standard - NM-konkurranse » Clarion Hotel Energy »
12:00 Basketball 3MOT3 » Gruppespill » Geoparken »
12:00 Fekting » Senior Damer - Start » Forum Expo »
12:00 Fluekasting » Ørret lengde - Innledende runder » Bråsteinvatnet »
12:00 Prøv idrettene! » Prøv padling i Stavanger » Badedammen »
12:00 Prøv idrettene! » Prøv idrettene i Geoparken! » Geoparken »
12:30 Fekting » Senior Herrer - Direkte Eliminering » Forum Expo »
12:30 Turn - kvinner og menn » Apparatfinaler » Stavanger Turnhall »
12:43 Fluekasting » Ørret lengde - Finale kvinner »
12:46 Fluekasting » Ørret presisjon - Finale kvinner »
13:00 Skateboard street » Finale (sr.) » Tasta Skatepark »
13:00 Squash » Juniorspill/prøve-på-aktivitet (2) » Geoparken »
13:45 Undervannsrugby » Semi- og bronsefinaler » Stavanger Svømmehall »
13:50 Garmin Norgescup, NM-Match » Finale herrer » Stavanger Golfklubb »
14:00 Game of Skate » Finale (sr.) » Tasta Skatepark »
14:00 Fekting » Veteran Herrer/Damer - Start » Forum Expo »
14:00 Fluekasting » Ørret presisjon - Finale herrer » Bråsteinvatnet »
14:30 Judo » Individuelt - Finale » Stavanger Idrettshall »
14:30 Fekting » Senior Damer - Direkte eliminering » Forum Expo »
14:32 Speedcross » Finale damer »
15:00 Cricket T20 » Semifinale 2 » Lassa »
15:00 Sandbryting » Finale » Geoparken »
15:00 Fluekasting » Ørret lengde - Finale herrer » Bråsteinvatnet »
15:00 Gymnastikkhjul » Finale » Stavanger Idrettshall »
15:30 Speedcross » Finale åpen klasse » Bybergsanden motocrossbane »
16:30 Fekting » Veteran Herrer/Damer - Direkte eliminering » Forum Expo »
16:30 Squash » Semifinaler kvinner og herrer » Geoparken »
17:00 Tautrekking » Finale » Geoparken »
18:00 Fekting » Senior Herrer - Semifinale » Forum Expo »
18:30 Fekting » Senior Damer - Semifinale » Forum Expo »
18:30 Fekting » Veteran Herrer/Damer - Semifinale » Forum Expo »
19:00 Fekting » Senior Herrer - Finale » Forum Expo »
19:00 Fekting » Veteran Herrer/Damer - Finale » Forum Expo »
19:30 Fekting » Senior Damer - Finale » Forum Expo »
søndag 30.06
Tidspunkt Idrett Øvelse Sted
09:00 Judo » Lag - konkurranser » Stavanger Idrettshall »
09:00 Kajakkpolo » Konkurranse 2 » Badedammen »
09:00 Undervannsrugby » Semi- og bronsefinaler (1) » Stavanger Svømmehall »
10:00 Cricket T20 » Bronsefinale » Lassa »
10:00 Bryting - Fristil » Konkurranse » Stavanger Idrettshall »
10:00 Baseball » Finaler » Sola Baseball »
10:00 Sportsdans » Latin - NM-konkurranse » Clarion Hotel Energy »
10:00 Fekting » Senior Herrer lag - Start » Forum Expo »
10:00 Fluekasting » Sjøørret lengde - Innledende runder » Bråsteinvatnet »
10:00 Mounted Games » Grunnomgang 3 » Lassa »
10:30 Fekting » Senior Damer lag - Start » Forum Expo »
10:30 Squash » Bronsefinale (kvinner) » Geoparken »
10:45 Roller Derby » Finale » Vågen Videregående skole »
11:15 Squash » Bronsefinale (herrer) » Geoparken »
11:30 Basketball 3MOT3 » Sluttspill » Geoparken »
11:45 Fluekasting » Laks lengde - Innledende runder » Bråsteinvatnet »
12:00 Petanque » Finale » Geoparken »
12:30 Squash » Finale (kvinner) » Geoparken »
12:35 Undervannsrugby » Finaler » Stavanger Svømmehall »
12:45 Roller Derby » Bronsefinale » Vågen Videregående skole »
13:00 Bryting - Fristil » Finale » Stavanger Idrettshall »
13:15 Squash » Finale (herrer) » Geoparken »
13:30 Fluekasting » Sjøørret lengde - Finale kvinner » Bråsteinvatnet »
13:30 Mounted Games » Finale » Lassa »
14:00 Cricket T20 » Finale » Lassa »
14:00 Kajakkpolo » Finale » Badedammen »
14:30 Judo » Lag - Finaler » Stavanger Idrettshall »
14:30 Linekontroll F2B - Weatherman Speed » Premieutdeling »
14:30 Fekting » Senior Damer lag - Semifinale » Forum Expo »
14:30 Fekting » Senior Damer lag - Finale » Forum Expo »
14:30 Fekting » Senior Herrer lag - Finale » Forum Expo »
15:00 Basketball 3MOT3 » Finaler kvinner » Geoparken »
15:00 Fekting » Senior Herrer lag - Semifinale » Forum Expo »
15:00 Fluekasting » Laks lengde - Finale herrer » Bråsteinvatnet »
15:48 Basketball 3MOT3 » Finaler herrer »
15:51 Fluekasting » Sjøørret lengde - finale herrer »

Om NM-veka

Arrangementet er et samarbeid mellom NRK og Norges idrettsforbund med Norsk Tipping som hovedsponsor.

Kontakt oss

Prosjektleder, NIF
Ingrid Haukvik-Jensen, Prosjektleder NM-veka
ihj@idrettsforbundet.no
Telefon: + 47 480 64 335

 

Prosjektleder, Rogaland Idrettskrets
Gjert Smith Jr., Prosjektleder RIK
gjert.smith@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 932 61 233

 

Kommunikasjonsansvarlig
Sofie Torlei Olsen, Kommunikasjonsrådgiver 
sof@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 975 37 358

 

Websider
Christine A. Johnsen, Informasjonskonsulent
christine.andersenjohnsen@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 415 27 547

Fotografer

Forsidebilder: 
Dag Oliver