Sist oppdatert: 21.08.18 - 13:40

Resultatene oppdateres hver dag. Sjekk særforbundenes egne resultatlister på deres hjemmesider for nyere oppdateringer.


Sandvolleyball

Klikk her for å finne oppdaterte resultatlister for sandvolleyball.

Herrer

Hovedrunder - Onsdag 15. august

Tid   Lag 1  Lag 2 Resultat
11:40 S. Solhaug / L. Retterholt A. Helland-Hansen /P. Vaigafa 2-0 (21-19, 21-17)
11:40 V. Løkken / E. Henriksveen V. Høidalen/S.Olsen 2-0 (21-17, 21-18)
11:40 S. Mohajer / K. Tellnes M. Spinnangr / T.Skarlund 1-2 (15-21, 23-21, 10-15)
11:40 J. Gamlemoen / J. Jørstad  R. Løvli / D. Løvvik  2 - 0 (21-17, 21-7)
12:30 K. Ces / O. Nordstrand  J. Tomter / S. Opsahl  0 - 2 (17-21, 18-21)
12:30 K. Mosvold / Å. Sunde  A. Sørum / M. Hansen  0 - 2 (15-21, 11-21)
12:30 H. Dybfest / L. Haslund  C. Helland / C. Ruud  2 - 1 (23-25, 23-21, 17-15)
12:30 A. Fornes / T. Thompson  M. Olimstad / M. Berntsen 0 - 2 (8-21, 3-21)
14:10 M. Spinnangr / T. Skarlund

J. Gamlemoen / J. Jørstad

2 - 0 (21-14, 21-12)

14:10 J. Tomter / S. Opsahl A. Sørum / M. Hansen 2 - 0 (21-19, 21-13)
14:10 H. Dybfest / L. Haslund M. Olimstad / M. Berntsen 0 - 2 (13-21, 13-21)
14:10 S. Solhaug / L. Retterholt V. Løkken / E. Henriksveen 2 - 1 (17-21, 21-16, 15-7)
15:50 S. Mohajer / K. Tellnes R. Løvli / D. Løvvik 2 - 0 (21-19, 21-9)
15:50 K. Mosvold / Å. Sunde K. Ces / O. Nordstrand 0 - 2 (9-21, 18-21)
15:50 A. Fornes / T. Thompson C. Helland / C. Ruud 0 - 2 (9-21, 13-21)
15:50 A. Helland-Hansen / P. Vaigafa V. Høidalen / S. Olsen 0 - 2 (12-21, 17-21)
17:30 C. Helland / C. Ruud V. Løkken / E. Henriksveen 1 - 2 (18-21, 21-19, 16-18)
17:30 K. Ces / O. Nordstrand J. Gamlemoen / J. Jørstad 2 - 0 (21-17, 23-21)
17:30 S. Mohajer / K. Tellnes A. Sørum / M. Hansen 1 - 2 (15-21, 21-15, 13-15)
17:30 V. Høidalen / S. Olsen H. Dybfest / L. Haslund 2 - 1 (19-21, 21-17, 16-14)
18:20 S. Solhaug / L. Retterholt M. Spinnangr / T. Skarlund 0 - 2 (20-22, 16-21)
18:20 J. Tomter / S. Opsahl M. Olimstad / M. Berntsen 0 - 2 (17-21, 12-21)
19:10 V. Løkken / E. Henriksveen K. Ces / O. Nordstrand 2 - 1 (21-16, 17-21, 16-14)
19:10 V. Høidalen / S. Olsen A. Sørum / M. Hansen 0 - 2 (14-21, 12-21)

Hovedrunder - Torsdag 16. august

Tid Lag 1 Lag 2 Resultat
10:00 V. Løkken / E. Henriksveen

J. Tomter / S. Opsahl

0 - 2 (16-21, 20-22)
10:00 A. Sørum / M. Hansen S. Solhaug / L. Retterholt 0 - 2 (12-21, 16-21)

 

Semi- og bronsefinaler - Torsdag 16 august

Herrer

Kamp Tid Lag 1 Lag 2 Resultat
Semifinale 1 12:00 M. Spinnangr / T. Skarlund J. Tomter / S. Opsahl 2 - 0 (24-22, 21-11)
Semifinale 2 12:00 M. Olimstad / M. Berntsen S. Solhaug / L. Retterholt 0 - 2 (14-21, 15-20)
Bronsefinale 14:00 J. Tomter / S. Opsahl Olimstad / M. Berntsen 2 - 0 (21-18, 21-16)

Finale - Torsdag 16. august

Herrer

Tid Lag 1 Lag 2 Resultat
16:15 M. Spinnangr / T. Skarlund S. Solhaug / L. Retterholt 1 - 2 (21-14, 18-21, 6-15)

Norgesmestre: S. Solhaug og L. Retterholt

 


Kvinner

Hovedrunder - Onsdag 15. august

Tid   Lag 1  Lag 2 Resultat
 10:00 M.Skjelbred / K. Lund Saga  M. Hagen / K.Johansen  2-0 (21-11, 21-5)
 10:00 K. Maaseide Dahl-Andersen /H. Zylstra M. Aanensen / J. Lie 2-0 (21-13, 21-15)
10:00 R. Bjerland / K. Bogen F. Lie / L. Askeland 2-0 (21-8, 21-18)
10:50 A. Slettebøe / S. Bjørnevik J. Pedersen / E. Olimstad 0-2 (8-21, 9-21)
10:50 M. Skaara / V. Kleivane S. Broch / S. Okkenhaug 0-2 (13-21, 11-21)
10:50 A. Bø / R. Gundersen K. Krahn / L. Fossdal 0-2 (17-21, 18-21)
10:50 H. Tjemsland / L. Lavickyte A. Faye Kjølberg / A. Hjortland 0-2 (9-21, 7-21)
13:20 J. Pedersen / E. Olimstad S. Broch / S. Okkenhaug 2 - 0 (21-8, 21-8)
13:20 I. Lunde / O. Ulveseth R. Bjerland / K. Bogen 2 - 0 (21-12, 21-17)
13:20 M. Skjelbred / K. Lund Saga K. Maaseide Dahl-Andersen / H. Zylstra 0 - 2 (11-21, 13-21)
13:20 K. Krahn / L. Fossdal A. Faye Kjølberg / A. Hjortland 0 - 2 (16-21, 8-21)
 15:00 M. Hagen / K. Johansen M. Aanensen / J. Lie 0 - 2 (5-21, 13-21)
 15:00 M. Skaara / V. Kleivane A. Slettebøe / S. Bjørnevik 0 - 2 (16-21, 13-21)
 15:00 H. Tjemsland / L. Lavickyte A. Bø / R. Gundersen 2 - 1 (21-17, 10-21, 15-13)
16:40 H. Tjemsland / L. Lavickyte R. Bjerland / K. Bogen 0 - 2 (17-21, 12-21)
16:40 A. Slettebøe / S. Bjørnevik M. Skjelbred / K. Lund Saga 0 - 2 (17-21, 9-21)
16:40 M. Aanensen / J. Lie S. Broch / S. Okkenhaug 2 - 0 (21-16, 21-18)
16:40 F. Lie / L. Askeland K. Krahn / L. Fossdal  1 - 2 (21-19, 19-21, 7-15)
18:20 I. Lunde / O. Ulveseth K. Maaseide Dahl-Andersen / H. Zylstra 0 - 2 (18-21, 17-21)
18:20 J. Pedersen / E. Olimstad A. Faye Kjølberg / A. Hjortland  2 - 1 (21-16, 19-21, 15-6)
19:10 R. Bjerland / K. Bogen M. Skjelbred / K. Lund Saga 2 - 1 (13-21, 21-15, 15-13)
19:10 K. Krahn / L. Fossdal #M. Aanensen / J. Lie  2 - 0 (21-13, 21-17)

Hovedrunder - Torsdag 16. august

Tid Lag 1 Lag 2 Resultat
09:00 R. Bjerland / K. Bogen A. Faye Kjølberg / A. Hjortland 1 - 2 (18-21, 21-17, 11-15)
09:00 K. Krahn / L. Fossdal I. Lunde / O. Ulveseth 0 - 2 (11-21, 17-21)

Semi- og bronsefinaler - Torsdag 16. august

Kamp Tid Lag 1 Lag 2 Resultat
Semifinale 1 11:00 K. Maaseide Dahl-Andersen / H. Zylstra A. Faye Kjølberg / A. Hjortland 0 - 2 (20-22, 17-21)
Semifinale 2 11:00 J. Pedersen / E. Olimstad I. Lunde / O. Ulveseth 2 - 0 (21-19, 21-14)
Bronsefinale  13:00 K. Maaseide Dahl-Andersen / H. Zylstra I. Lunde / O. Ulveseth 0 - 2 (18-21, 12-21)

Finale - Torsdag 16. august

Kvinner

Tid Lag 1 Lag 2 Resultat
15:00 A. Faye Kjølberg / A. Hjortland J. Pedersen / E. Olimstad 2 - 1 (15-21, 21-19, 15-12)

Norgesmestre: A. Faye Kjølberg og A. Hjortland


Rugby (7s)

Resultatene oppdateres fortløpende.

Herrer:

Torsdag - Innledende runder

Tid Bane 1 Bane 2
16:00 Stavanger - Horten: 38 - 7 Sagene - Sandnes: 14 - 0
17:00 NTNUI - Horten: 50 - 0 -
17:20  Blindern - Sandnes: 19 - 10  -
18:00 Stavanger - NTNUI: 27 - 0 -
18:20 Sagene - Blindern: 19-7 -

 

Fredag - Semifinale og finale

Tid Bane 1 Bane 2
13:30 (Semifinale) Blindern - Stavanger Sagene - NTNUI
14:10 (Kamp om 5. plass)   Horten - Sandnes
14:30 (Bronsefinale)    
15:30 (Finale) Stavanger - Sagene: 17-7  

 


Kvinner:

Torsdag - Innledende runder

Tid Bane 1 Bane 2
16:40 NTNUI 17 - 0 Stavanger BSI 40 - 0 Sparbu
17:40 Sandviken 34 - 0 Sparbu Sagene 24 - 0 Stavanger
18:40  NTNUI - Sagene: 0-32 BSI - Sandviken: 28-5

 

Fredag - Semifinale og finale

Tid Bane 1 Bane 2
13:50 (Semifinale) Sandviken - Sagene BSI - NTNUI
14:10 (Kamp om 5. plass) Sparbu - Stavanger  
14:30 (Bronsefinale)    
16:20 (Finale) BSI-Sagene: 10-15  

 


Silhuett (menn)

Klikk her for å få live-visning av resultatlistene i silhuett.

Finale 15. august

Resultat Navn Klubb Poeng
1 Pål Hembre Bærum PK 20
2 Roar Hembre Trondhjems PK 19
3 Morgan Bunes Bærum PK 16
4 Erik Christian Backe Åsane PK 12
5 Lasse Hovd Bærum PK 10
6 Thorfinn Aksel Larsos Bodø SSK 3

Rullestolrugby

FREDAG        
08:30   Born to Run Bergen Rugbyklubb 67-28
10:10   Stavanger Rugbyklubb Wheels of Destruction 29-48
12:50   Stavanger Rugbyklubb Born to Run 0-1
14:30   Bergen Rugbyklubb Wheels of Destruction 50-59
17:10 5 Stavanger Rugbyklubb Bergen Rugbyklubb 0-1
20:00        
TORSDAG        
08:30   Born to Run Wheels of Destruction 62-43
10:30 Bronsefinale Stavanger Rugbyklubb Bergen Rugbyklubb 48-21
13:15 Gullfinale Born to Run Wheels of Destruction 63-47

Sportspistol (kvinner)

Finale onsdag 15. august

Klikk her for å se resultatlister.

Resultat Navn Klubb Poeng
1 Gunrid Kjellmark Trondhjems PK 34
2 Aina Sandstøl Sandnes PK 22
3 Siv Marit Løvhaug Dokka PK 17
4 Ingunn Marie Edvardsen Greipstad PK 16
5 Ingeborg Gran Steinkjer PK 11
6 Gunn Heidi Sønsterud Haugen Numedal SSK 10
7 Anne Mette Sæteren Bærum PK 6
8 Britt Elena Wollan Støren SSK 3

X-trial

Finale - Onsdag 15. august

Elite

Rangering Navn Klubb
1. Sondre "Gekko Haga Riska Motorsykkelklubb
2. Håkon Pedersen NMK Bergen
3. Ib Vegard Andersen Eiker Trialklubb

Junior

Rangering Navn Klubb
1. Mats Nilsen Riska Motorsykkelklubb
2. Jarando Gunvaldsen Tandberg MC
3.  Sander Sørbye Eiker Trialklubb

Kvinner

Rangering Navn Klubb
1. Huldeborg Barkved Vaulali Trialklubb
2.  Ingveig Håkonsen Skiptvet Motoraktivitetsklubb
3. Maddie Hoover  

Kunstflyving med modellfly (F3A)

Torsdag 16. august

Rangering Navn Poeng Norm.
1 Erik Morgan 1324,5 1000
2 Erik Hicks 1160,5 891,28
3 Geir Tønnesen 1170 883,36
4 Bjarne Bakken 1120 845,61
5 Espen Kvien 1112,5 839,94
6 Odd Gunnar Morfjord 1085,5 819,56
7 Alexander Hicks 1083 817,67
8 Ove Grafsrønningen 873,5 659,49
9 André Sørhagen 749 565,5
10 Bjørn Lende 0 0

 

P19

Rangering Navn
1. Ola Fremming
2.  Henning Jorkjend
3 Kjell Tore Pettersen
4. Rune Gjelsnes
5.  Øystein Helvik Høiland
6.  Arnstein Solberg
7.  Knut Frantzen
8. Tore Jemtegaard
9. Tom Erik Holthe
10.  Øystein Bach

Flyving - Fredag 18.08

Navn
1. Erik Morgan
2. Espen Kvien
3. Erik Hicks
4. Bjarne Bakken
5. Alexander Hicks
6. Odd Gunnar Morfjord
7. Ove Grafsrønningen
8. André Sørhagen
9. Geir Tønnesen
10. Bjørn Lende

 

P19

Navn
1. Ola Fremming
2. Henning Jorkjend
3. Kjell Tore Pettersen
4. Rune Gjelsnes
5. Øystein Helvik Hølland
6. Knut Frantzen
7. Arnstein Solberg
8. Tore Jemtegaard
9. Tom Erik Holthe
10. Øystein Bach

Finale - Lørdag 19.08

1. Ola Fremming
2. Henning Jorkjend
3. Kjell Tore Pettersen
4. Øystein Helvik Høiland
5. Rune Gjelsnes

Game of Skate

Finale - Onsdag 15. august

Topp tre

1. plass Michael Sommer
2. plass Eirik Svensen
3. plass Øyvind Svensen
3. plass Gard Hvaara

 


Finpistol (SH1)

Finale onsdag 15. august

Klikk her for å se resultatene på Norges Skytterforbund sine egne hjemmesider.

Rank Navn Klubb              
1 AMUNDSEN Stein Vidar Hamar Sportsskytterklubb Presisjon 89 87 91 267    
      Hurtig 91 91 91 273 540- 9x QF
2 JENSEN Espen Børsum Aron Skytterklubb Drammen Presisjon 83 94 88 265    
      Hurtig 92 91 91 274 539- 6x QF
3 NIKOLAISEN Asbjørn Bodø SSK Presisjon 88 93 91 272    
      Hurtig 77 90 86 253 525- 8x QF
4 BORE Sun Time Pk Presisjon 85 84 85 254    
      Hurtig 75 86 88 249 503- 6x QF
5 FORBERG Knut Tore Bergen Pk Presisjon 94 78 80 252    
      Hurtig 57 75 82 214 466- 5x QF
6 JOHANNESSEN Martin Hafrsfjord Pk Presisjon 62 73 61 196    
      Hurtig 60 69 81 210 406- 2x QF
7 ØKLAND Mats D. Stavanger Pk Presisjon 59 66 66 191    
      Hurtig 39 19 24 82 273- 0x QF

Judo

 

Senior damer 

Finale - onsdag 15. august

Klasse -52

Plassering Navn Klubb
1.  Madeléne Rubinstein Fredrikstad Kampsportklubb
2.  Filippa Brovold Trondheim Judokwai
3.  Ellinor Hauge Haugesund Atletklubb 

 

Klasse -63

Plassering Navn Klubb
1.  Rosa Nicoline Pham Alsgaard Ippon Judoklubb
2.  Stine Marie Røsæg Trondheim Judokwai
3.  Helene Eek Gerhardsen Sande Sportsklubb
3.  Birgitte Ursin BK Judo

Klasse -78

Plassering Navn Klubb
1 Cecilie Maria Bolander Ippon Judoklubb
2 Sigrid Marie Aase Soetaert Ippon Judoklubb

Klasse Åpen

Plassering Navn Klubb
1 Rosa Nicoline Pham Alsgaard Ippon Judoklubb
2 Cecilie Maria Bolander Ippon Judoklubb
3 Birgitte Ursin BK Judo

 


Senior menn 

Finale - onsdag 15. august

Klasse + 100

Plassering Fornavn Etternavn Klubb
1 Arnstein Brekke Haugesund Atletklubb
2 Dainius Jasinskas Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb
3 Tore Brenne Levanger Judoklubb
3 Espen Johannessen Nidaros Judoklubb
5 Maksim Daskevics Stavanger Judoklubb

Klasse -100

Plassering Fornavn Etternavn Klubb
1 Bård Nesbø Skreien Førde Judoklubb
2 Hamza Ahmad Khan Oslo Judo Klubb
3 Wellington Gjøslien Martins Lier Judoklubb
3 Hani Alsaid Sande Sportsklubb
5 Simon Johannes De Wit Ippon Judoklubb
5 Fredrik Selnesaunet Eich Ippon Judoklubb

Klasse -90

Plassering Fornavn Etternavn Klubb
1 Mohammad Reza Sedaghati Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb
2 Vidar Benjamin Skretting Oslo Judo Klubb
3 Farrukh Erkinygli Zoitov Stavanger Judoklubb
3 Kornelius Oliver Eilertsen Sande Sportsklubb
5 Arturas Lubys Bergen Judo Klubb
5 Tor Gunnar Isdahl Haugesund Atletklubb

Klasse -81

Plassering Fornavn Etternavn Klubb
1 Erik Erland Pham Alsgaard Ippon Judoklubb
2 Matias Kollerud Mjøndalen IF
3 Frank Mortensen Stavanger Judoklubb
3 Marius Jacobsen Nesodden Judoklubb
5 Ronny Hagerup Stavanger Judoklubb

Klasse -73

Plassering Fornavn Etternavn Klubb
1 Yoan Ivov Tutunarov Ippon Judoklubb
2 Felipe Mesquita Do Valle Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb
3 Geir Bjerknes BK Judo
3 Sigurd Grotle Stokke Bodø Judo Club
5 Simon Krogedal Sandnes Judoklubb
5 Filip Banach Trondheim Judokwai

Klasse Åpen -73

Plassering Fornavn Etternavn Klubb
1 Geir Bjerknes BK Judo
2 Yoan Ivov Tutunarov Ippon Judoklubb
3 Johan-Fredrik Konow Heffermehl Ippon Judoklubb
3 Khusein Dudorkhanov Haugesund Atletklubb
5 Oskaras Juscius Bergen Judo Klubb
5 Sigurd Grotle Stokke Bodø Judo Club

Klasse -66

Plassering Fornavn Etternavn Klubb
1 Johan-Fredrik Konow Heffermehl Ippon Judoklubb
2 Alexander Aamodt Ippon Judoklubb
3 Benjamin Myrvold Trondheim Judokwai
3 Mats Nome Sommervold Ippon Judoklubb

Klasse -60

Plassering Fornavn Etternavn Klubb
1 Gustav Brovold Trondheim Judokwai
2 Eirik Robert Myrnes Kadelburger Bodø Judo Club
3 Adlan Movladovitch Ezerhanov Haugesund Atletklubb
3 Ramyar Izadi Fredrikstad Kampsportklubb

 


Styrkeløft

Klikk her for å se Norges Styrkeløftforbunds egen resultatservice.

KVINNER

# Navn Klubb KB BP ML Total Poeng                          
Åpen / 57                                            
1. Karen Hesthammer Oslo SK 4   192.5 200.5 207.5 115.0 117.5 120.0   172.5 180.5 183.5   511.0 kg   600.58
2. Julie Fosseide Oslo SK 12   160.0 170.0 175.0 90.0 92.5 95.0   160.0 165.0 170.0   437.5 kg   514.89
3. Kristine Løvås Hommersåk AK 16   140.0 140.0 160.0 87.5 90.0 92.5   130.0 137.5 142.5   372.5 kg   434.63
4. Lisa Marie Olufsen Sandnes AK 13   137.5 145.0 147.5 72.5 80.0 85.0   127.5 135.0 142.5   362.5 kg   421.70
5. Inride Jensen Sandnessjøen SK 8   127.5 132.5 140.0 75.0 80.0 80.0   130.0 130.0 137.5   357.5 kg   419.24
6. Ane Karoline Slettbakk Jensen TSI Styrkeløft 15   125.0 132.5 140.0 50.0 55.0 60.0   140.0 150.0 160.0   342.5 kg   397.44
- Norunn Nielsen Holmvik Sandnes AK 11   165.0 165.0 165.0 95.0 100.0 105.0           95.0 kg   111.31
Åpen / 63                                            
1. Eline Skalleberg Jørgensen Sande KK 9   207.5 215.5 218.0 125.0 130.0 132.5   187.5 195.0 200.5   548.5 kg   591.39
2. Jenny Marie Johansen Oslo SK 7   195.0 202.5 205.0 107.5 112.5 115.0   182.5 190.0 200.5   507.5 kg   551.75
3. Ingvild Hansen Askim SK 6   175.0 180.0 185.0 112.5 117.5 122.5   172.5 182.5 187.5   490.0 kg   527.88
4. Anne Regine Adolfsen Rana KK 14   165.0 172.5 177.5 110.0 115.0 117.5   147.5 155.0 162.5   447.5 kg   483.21
5. Marita Hårberg Vaterholm Skogn IL 5   170.0 177.5 180.0 100.0 105.0 105.0   155.0 162.5 170.0   440.0 kg   475.99
Åpen / 72                                            
1. Marte Elverum KK-67 20   230.0 242.5 242.5 132.5 137.5 142.5   230.0 242.5 249.0   634.0 kg   622.33
2. Monika Kvam Brumunddal AK 27   172.5 180.0 185.0 112.5 117.5 120.0   152.5 157.5 160.0   460.0 kg   453.19
3. Ingri Skogstad Wåde KK-67 21   172.5 180.0 180.0 100.0 105.0 107.5   157.5 165.0 170.0   445.0 kg   437.39
4. Kristianne Helgesen Saltdal SK 25   145.0 150.0 155.0 77.5 82.5 87.5   130.0 140.0 145.0   387.5 kg   378.86
Åpen / 84                                            
1. Heidi Hille Arnesen IL Kraftsport 24   240.0 245.0 245.0 137.5 142.5 145.0   190.0 200.0 215.0   597.5 kg   540.86
2. Anna Sørlie Heranger Oslo SK 28   225.0 230.0 237.5 140.0 145.0 150.0   195.0 202.5 210.0   597.5 kg   540.20
3. Maren Njøs Kurdøl Sande KK 29   175.0 175.0 182.5 110.0 115.0 115.0   170.0 182.5 187.5   467.5 kg   435.15
- Lene Einarsen IL Kraftsport 23   160.0 160.0 160.0 100.0 100.0 105.0   140.0 140.0 145.0   245.0 kg   219.96
Åpen / 84+                                            
1. Lene Thorén Sande KK 34   230.0 240.0 240.0 145.0 150.0 157.5   170.0 180.0 185.0   565.0 kg   449.63
2. Alexandra Voll Skrove Skogn IL 39   195.0 195.0 200.0 105.0 105.0 110.0   185.0 190.0 195.0   505.0 kg   433.59
3. Malin Solberg Hansen Askim SK 43   190.0 195.0 200.0 112.5 112.5 117.5   170.0 177.5 180.0   492.5 kg   428.33
4. Karoline Tanche-Larsen Ganddal AK 41   170.0 180.0 190.0 115.0 122.5 127.5   160.0 172.5 180.0   492.5 kg   425.72
5. Hege Wold Johansen Halden SI 38   185.0 192.5 200.0 115.0 117.5 120.0   135.0 142.5 150.0   470.0 kg   402.88
6. Marte Olborg Oslo SK 42   180.0 187.5 190.0 97.5 100.0 105.0   140.0 150.0 160.0   455.0 kg   375.92
7. Susanne Harestad Sandnes AK 35   175.0 180.0 185.0 110.0 110.0 115.0   150.0 160.0 170.0   450.0 kg   366.35
8. Stine Mari Forsberg Brumunddal AK 37   165.0 172.5 175.0 105.0 112.5 115.0   150.0 160.0 167.5   447.5 kg   373.26
- Lene Granly IL Kraftsport 36   215.0 220.0 220.0                 0.0 kg   0.00
Gjesteløfter / 72                                            
- Natalie Bjaanes Sandnes AK 17   160.0 170.0 170.0 102.5 110.0 110.0   155.0 160.0     257.5 kg   266.80
Gjesteløfter / 84                                            
1. Linda Kristensen Sandnes AK 22   225.0 230.0 235.0 147.5 152.5 155.0   190.0 200.0 200.0   580.0 kg   553.96

 

MENN

# Navn Klubb S.nr KB BP ML Total Poeng                          
Åpen / 74                                              
1. Kjell Egil Bakkelund Sande KK 73.40 56   305.0 315.0 315.0   200.0 207.5     312.5 328.0 332.5   840.5 kg   608.10
2. Ludvik Moen Brumunddal AK 73.85 48   215.0 225.0 230.0   132.5       210.0 217.5 222.5   575.0 kg   414.23
3. Bjørn Astad Oslo SK 73.85 50   235.0 240.0 240.0   115.0 125.0 140.0   125.0       500.0 kg   360.20
Åpen / 83                                              
1. Alexander Lancaster Ganddal AK 82.00 54   285.0 295.0 295.0   185.0 192.5 192.5   230.0 245.0 255.0   735.0 kg   494.21
2. Andreas Jemtland Skien Atletklubb 82.60 55   260.0 270.0 275.0   182.5 187.5 190.0   210.0 222.5 240.0   682.5 kg   456.87
3. Ståle Wærness Oslo SK 82.27 57   250.0 255.0 260.0   145.0 150.0 155.0   230.0 240.0 250.0   660.0 kg   442.86
4. Hermann Moen Brumunddal AK 82.95 58   240.0 250.0 257.5   170.0 177.5 182.5   220.0 227.5 232.5   660.0 kg   440.68
5. Cato Svihus Sandnes AK 80.05 52   215.0 220.0 220.0   165.0 172.5 172.5   210.0 225.0 225.0   617.5 kg   421.38
6. Isak Skadsem Eikelmann Ganddal AK 81.80 59   220.0 230.0 235.0   120.0 130.0 130.0   220.0 230.0 235.0   595.0 kg   400.67
- Sigve Valentinsen Sandnes AK 82.75 53   250.0 265.0 270.0   200.0 200.0 200.0           265.0 kg   177.21
Åpen / 93                                              
1. Sturla Mæland Abrahamsen Skien Atletklubb 92.35 73   285.0 300.0 310.0   235.0 240.0 240.0   255.0 270.0 300.0   820.0 kg   516.85
2. Jan Edvard Jensen Rana KK 92.80 74   292.5 297.5 305.0   190.0 195.0 200.0   260.0 270.0 280.0   770.0 kg   484.18
3. Marius Jemtland Skien Atletklubb 91.35 71   260.0 260.0     215.0 215.0 230.0   250.0 260.0 275.0   735.0 kg   465.77
4. Jostein Fiveltun KK-67 87.35 69   270.0 275.0 282.5   165.0 172.5 175.0   252.5 265.0 270.0   727.5 kg   471.78
5. Ole Henrik Sandbo Drammen SI 91.15 64   270.0 280.0     175.0 190.0 200.0   230.0 250.0     720.0 kg   456.70
6. Mikkel Corneliussen Sandnessjøen SK 90.90 70   240.0 250.0 260.0   160.0 170.0 180.0   240.0 255.0 260.0   675.0 kg   428.76
7. Vetle Valentinsen Sandnes AK 92.65 66   230.0 230.0 240.0   185.0 185.0 200.0   215.0 225.0 237.5   650.0 kg   409.05
- Nikolai Slettnes Brumunddal AK 91.50 76   320.0 335.0 340.0   245.0 245.0 245.0   265.0 280.0     615.0 kg   389.36
Åpen / 105                                              
1. Kristoffer S. Eikeland Ganddal AK 104.85 65   350.0 360.0     292.5 300.5 305.5   330.0 340.0 352.0   995.5 kg   595.21
2. Asgeir Hoel Fræna AK 104.40 67   340.0 350.0 352.5   237.5 245.0 250.0   305.0 305.0 305.0   900.0 kg   538.92
3. Erik Fredriksen Brumunddal AK 104.30 72   330.0 337.5 342.5   277.5 277.5     200.0 202.5 245.0   860.0 kg   515.14
4. Jon Ramstad Drammen SI 103.95 63   290.0 300.0 310.0   270.0 277.5 280.0   260.0 270.0 282.5   847.5 kg   508.25
5. Jan Sigurd Karlsen Askim SK 98.70 75   275.0 275.0 285.0   195.0 202.5 202.5   250.0 260.0 270.0   747.5 kg   457.32
Åpen / 120                                              
1. Stian Walgermo Sjøholt AK 105.50 83   350.0 360.0 370.0   282.5 287.5 290.0   302.5       960.0 kg   572.74
2. Julian Sagøy KK-67 115.70 86   315.0 325.0 330.0   230.0 235.0 240.0   300.0 315.0 315.0   880.0 kg   510.49
3. Christoffer Nygård Rana KK 117.80 89   280.0 280.0 292.5   190.0 190.0 195.0   270.0 280.0 290.0   765.0 kg   441.79
4. Erlend Skorstad Trøndertun SK 119.45 85   260.0 260.0 260.0   230.0 240.0 245.0   235.0 235.0 252.5   752.5 kg   433.06
5. Hans Andreas Kaasa Askim SK 119.10 81   270.0 280.0     185.0 192.5 200.0   250.0 265.0 275.0   722.5 kg   416.09
6. Eirik Andreas Eriksen Seim Haugaland AK 115.00 87   260.0 260.0 267.5   190.0 195.0 202.5   245.0 255.0 260.0   717.5 kg   416.94
Åpen / 120+                                              
1. Alexander Gundersen Trøndertun SK 146.50 88   350.0 370.0 380.0   230.0 235.0 235.0   260.0 275.0 280.0   875.0 kg   485.71
- Alastair McColl Ganddal AK 144.70 82   305.0 312.5 325.0   335.0 335.0 335.0           312.5 kg   173.78

Baseball

Resultatliste kommer.

Kvartfinaler - lørdag 18. august

Kamp Klokkeslett Hjemme Borte Resultat
Kvartfinale 09:00 ØHIL Royals Tr.heim Baseball 22-8
Kvartfinale 11:30 Bergen Wetsox Sola Aviators 11-2

 

Semifinaler - lørdag 18. august

Kamp Klokkeslett Hjemme Borte Resultat
Semifinale 14:00 Oslo Pretenders ØHIL Royals 5-1
Semifinale 16:30 Kr.Sand Suns Bergen Wetsox 8-10

 

Om 5. plass - lørdag 18. august

Kamp Klokkeslett Hjemme Borte Resultat
Om 5. plass 19:00 Sola Aviators Tr.heim Baseball 5-11

 

Bronsefinale - søndag 19. august

Kamp Klokkeslett Hjemme Borte Resultat
Bronsefinale 09:00 ØHIL Royals Kr.Sand Suns 2-13

 

Finale - søndag 19. august

Kamp Klokkeslett Hjemme Borte Resultat
Finale 12:00 Oslo Pretenders Bergen Wetsox 5-3

Undervannfotografering

Resultater første runde:

1. Erling Svensen - 7,685 poeng
2. David Gutteridge - 7,462
3. Bjørnar Nygård - 7,425
4. Rune Edvin Haldorsen - 7,259
5. Tor Inge Leidland -  7,222
6. Ingrid Thea Ølberg - 6,981
7. Gry Henriksen - 6,962
8. Geir Eliassen - 6,629
9. Einar Kosaka - 6,342
10. Kim Andre Sund - 6,250
11. Magnus Tornes - 5,870
12. Anders Schouw - 5,805
13. Anita Eliassen - 5,574
14. Tore Vidar Knutsmoen - 4,620
15. Linda Larsen - 4,416
16. Anne Mari With Ottesen - 4,037
17. Axel Grøvdal - 3,790

De uthevede navnene er fotografene som er videre til finalen 17-18. august.

 

Finale onsdag 17.- og torsdag 18. august.

Sammenlagt NM 2018

 

Total

1.  Bjørnar Nygård

384

2. Rune. Haldorsen

376

3. Erling Svensen

308

4.  Gry Henriksen

286

5.  Einar Kosaka

220

6. Kim A. Sund

216

7.  Ingrid Thea Ølberg

209

8. Geir Eliassen

205

9.  Tor-Inge Leidland

190

10.  Anders Schouw

180

11. Anita Eliassen

159

12. David Gutteridge

156

13.  Anne Mari W. Ottesen

109

14. Tore V. Knutsmoen

67


Cricket

Resultatliste kommer.

Semifinale - lørdag 18. august

Kamp

Tid Lag 1 Lag 2

Semifinale 1  

kl 10:00   FRIENDS
Semifinale 2 kl 14:00 NATION KLEMETSRUD

Bronsefinale - søndag 19. august

Kamp Tid Lag 1  Lag 2
Bronsefinale 10:30 NATION BÆRUM

Finale - søndag 19. august

Kamp Tid Lag 1  Lag 2
Finale 15:00 FRIENDS KLEMETSRUD

 

3. plass: Bærum CK


El-innebandy

Resultatliste kommer.

Klikk her for å få live-oppdateringer direkte fra Sørvest Bandyregions egne nettsider.

Fredag 17. august

Kamp Tid Lag 1 Lag 2 Resultat
Innledende 09:00 BVH Lions Lillestrøm Eagles 4-3
Innledende 09:45 BVH Lions Sandefjord 5-0
Innledende 10:30 Arendal Lillestrøm Eagles 0-3
Innledende 11:15 Sandefjord Arendal 0-3
Innledende 12:00 Lillestrøm Eagles Sandefjord 6-0
Innledende 12:45 Arendal BVH Lions 0-3

BANE 2:

Kamp Tid Lag 1 Lag 2

Resultat

Innledende 09:00 BVH Tigers Lillestrøm Falcons 4-1
Innledende 09:45 BVH Tigers Sola 2 8-1
Innledende 10:30 Lillestrøm Falcons Sola 1 9-0
Innledende 11:15 Sola 1 Sola 2 3-1
Innledende 12:00 Sola 2 Lillestrøm Falcons 0-18
Innledende 12:45 BVH Tigers Sola 1 11-1

BANE 1:

Kamp Tid Lag 1 Lag 2 Resultat
Kvartfinale 13:45 Sandefjord Bærums Verk Tigers 0-1

BANE 2:

Kamp Tid Lag 1 Lag 2 Resultat
Kvartfinale 13:45 Arendal Lillestrøm Falcons 7-0

BANE 1:

Kamp Tid Lag 1 Lag 2 Resultat
Semifinale 15:00 Bærums Verk Lions Bærums Verk Tigers 6-0

BANE 2:

Kamp Tid Lag 1 Lag 2 Resultat
Semifinale 15:00 Lillestrøm Eagles Arendal 6-1

BANE 1:

Kamp Tid Lag 1 Lag 2 Resultat
Finale 17:00 Bærums Verk Lions Lillestrøm Eagles  3-2
Kamp Tid Lag 1 Lag 2 Resultat
Bronsefinale 18:10 Bærums Verk Tigers Arendal 0-4

 


Kajakkpolo

Resultatliste kommer

Gruppe A   Poeng Gruppe B   Poeng GD
Aa OKK 6 Ba Larvik 6 18
Ab Trondheim 4 Bb OKK(2) 3 -10
Ac Stavanger 2 Bc Bergen 3 -8

 

Start

Lag 1

 

Lag 2

   

Resultat gruppespill

   

10:00

OKK

6

Trondheim

0

 

1.

OKK

1.

Larvik

10:30

Larvik

10

OKK(2)

0

 

2.

Trondheim

2.

Bergen

11:00

Trondheim

6

Stavanger

1

 

3.

Stavanger

3.

OKK(2)

11:30

OKK(2)

2

Bergen

2

         

12:00

Stavanger

0

OKK

10

         

12:30

Bergen

1

Larvik

9

         

14:00

Trondheim

2

OKK(2)

1

Kvartfinale

       

14:30

Bergen

2

Stavanger

0

Kvartfinale

       

15:30

Larvik

6

Trondheim

2

Semifinale

       

16:00

OKK

11

Bergen

1

Semifinale

       

 

Søndag         Kamp    

09:00

OKK(2)

2

Stavanger

0

5-6. plass

   

10:00

Trondheim

4

Bergen

0

Bronsefinale

 

11:00

Larvik

2

OKK

4

Finale

   

 


Droneracing

Resultatliste kommer.


Aquabike

 

Finaler - Lørdag 18.08

Resultat B-finale junior

Plassering

Utøver

Heat 1

Heat 2

Heat 3

Heat 4

Totalt

1

Martin Mykland Jacobsen

2

3

4

4

13

2

Oliver Liseth

4

4

3

1

12

3

Emil Milde

3

1

2

2

8

4

Sebastian Bakke

1

2

1

3

7

Resultat A- finale junior

Plassering

Utøver

Heat 1

Heat 2

Heat 3

Heat 4

Totalt

1

Dag Martin Drange

4

4

4

3

15

2

Theodor Liseth

3

2

1

4

10

3

Viljar Berntsen

2

3

2

0

7

4

Kristoffer Kalland

1

1

3

2

7

 

Resultat A-finale senior

Plassering

Utøver

Heat 1

Heat 2

Heat 3

Heat 4

Totalt

1

Vegard Liseth

4

3

4

4

15

2

Ulrik Berntsen

2

4

3

3

12

3

Daniel Svae Andersen

3

2

2

2

9

4

Stian Schjetlein

1

0

0

0

1


Akrobatikk med motorfly

Avlyst


Speedcross

Klikk her for å få resultatservice fra Norges Motorsportforbunds egne nettsider.

Resultatliste kommer.

MX 85 (Motocross, 13-15)
Pos No. Name Class Club Overall BestTm Diff Total points R1. R2.
1 598 Andreas Flåta Meyer MX 85 (Motocross, 13-15) NMK Notodden 1:30.046 0 43 18 25
2 711 Mattias Eide MX 85 (Motocross, 13-15) Os MC og MX Klubb 1:28.656 1 42 20 22
3 87 Elias Gjervoldstad Auclair MX 85 (Motocross, 13-15) Vennesla Motorsportklubb   3 40 25 15
4 679 Jarle Falmår MX 85 (Motocross, 13-15) Bybergsanden Motocross Klubb 1:29.108 10 33 15 18
5 511 Martine Anfinnsen Hughes MX 85 (Motocross, 13-15) Elgane Motorsykkelklubb   11 32 16 16
6 953 Ole Morten Torbergsen MX 85 (Motocross, 13-15) Bybergsanden Motocross Klubb 1:34.216 11 32 22 10
7 6 Albert Christopher Eikaas MX 85 (Motocross, 13-15) Vennesla Motorsportklubb 1:29.728 13 30 10 20
8 275 Peder Storhaug MX 85 (Motocross, 13-15) Bybergsanden Motocross Klubb 1:30.769 15 28 14 14
9 415 Endre Brøvig-Kristiansen MX 85 (Motocross, 13-15) Vennesla Motorsportklubb 1:32.430 17 26 13 13
10 5 Mathias Kjørstad MX 85 (Motocross, 13-15) NMK Notodden 7:51.707 20 23 11 12
11 398 Simen Pedersen MX 85 (Motocross, 13-15) NMK Notodden 1:35.399 23 20 9 11
12 273 Troy Rasmussen MX 85 (Motocross, 13-15) Bybergsanden Motocross Klubb 1:41.805 27 16 7 9
13 208 Eive Digernes MX 85 (Motocross, 13-15) Karmøy Motocrossklubb 1:43.661 27 16 8 8
14 146 Kevin Andre Eidså Helle MX 85 (Motocross, 13-15) Kristiansand Motocross Klubb 1:48.199 30 13 6 7
15 977 Daniel Van Wyk MX 85 (Motocross, 13-15) Os MC og MX Klubb 1:36.831 31 12 12 --
16 514 Tobias Olsen Osaland MX 85 (Motocross, 13-15) Bybergsanden Motocross Klubb 1:56.136 32 11 5 6
17 279 Ole Ersland Undheim MX 85 (Motocross, 13-15) Bømlo Motorsportklubb   34 9 4 5

 

 

MX Junior (Motocross, 14-18)

Pos No. Name Class Club Overall BestTm Diff Total points R1. R2.
1 425 Casper Olsen MX Junior (Motocross, 14-18) NMK Follo   0 50 25 25
2 66 Vetle Olsen MX Junior (Motocross, 14-18) Bybergsanden Motocross Klubb 1:26.711 8 42 20 22
3 5 Nicolai Wachendorf MX Junior (Motocross, 14-18) Vennesla Motorsportklubb 1:23.825 8 42 22 20
4 189 Eskil Syftestad Eriksen MX Junior (Motocross, 14-18) NMK Notodden   17 33 15 18
5 2 Runar Halland Sudmann MX Junior (Motocross, 14-18) Meland Motorsport Klubb 1:26.119 18 32 16 16
6 757 Jesper Eriksen Andersen MX Junior (Motocross, 14-18) Lier Motorsportklubb - Motorsport 1:24.647 19 31 18 13
7 648 Ola Mikkelsen Vatne MX Junior (Motocross, 14-18) Bybergsanden Motocross Klubb 1:26.076 22 28 13 15
8 186 Martin Østensen Skjærli MX Junior (Motocross, 14-18) Vennesla Motorsportklubb 1:27.731 22 28 14 14
9 171 Marius Grorud MX Junior (Motocross, 14-18) Lier Motorsportklubb - Motorsport   27 23 11 12
10 84 Håvard Torbergsen MX Junior (Motocross, 14-18) Bybergsanden Motocross Klubb   27 23 12 11
11 465 Isak Sve MX Junior (Motocross, 14-18) NAF Motorsportklubb Stranda 3:09.617 31 19 9 10
12 72 Eskil Leitås Høien MX Junior (Motocross, 14-18) NMK Follo   33 17 8 9
13 805 Trym Kjersem Krag MX Junior (Motocross, 14-18) Elgane Motorsykkelklubb   33 17 10 7
14 284 Håvard Mikal Vedøy MX Junior (Motocross, 14-18) Stord Motocrossklubb   35 15 7 8
15 181 Alexander Teig Østmo MX Junior (Motocross, 14-18) Lier Motorsportklubb - Motorsport   38 12 6 6

 

MX Åpen (Motocross)
Pos No. Name Class Club Overall BestTm Diff Total points R1. R2.
1 1 Magne Klingsheim MX Åpen (Motocross) Elgane Motorsykkelklubb   0 50 25 25
2 22 Andreas Gultvedt MX Åpen (Motocross) NMK Follo   10 40 20 20
3 427 Håkon Fredriksen MX Åpen (Motocross) Lunner Motorsport   14 36 22 14
4 113 Henrik Wahl MX Åpen (Motocross) Hemne Motorklubb 1:20.349 15 35 13 22
5 30 Cornelius Tøndel MX Åpen (Motocross) MK Trondhjem Racing Klubb   18 32 14 18
6 14 Fredrik Røste MX Åpen (Motocross) Lier Motorsportklubb - Motorsport 4:04.493 18 32 16 16
7 144 Andri Snær Gudmundsson MX Åpen (Motocross) Lier Motorsportklubb - Motorsport   20 30 15 15
8 126 Håkon Mindrebøe MX Åpen (Motocross) Svinndal Motocross Klubb   20 30 18 12
9 3 Vegard Falmår MX Åpen (Motocross) Bybergsanden Motocross Klubb   27 23 10 13
10 140 Morten Skjerve MX Åpen (Motocross) Voss Motorsport Klubb   27 23 12 11
11 100 Erlend Klingsheim MX Åpen (Motocross) Elgane Motorsykkelklubb 2:52.415 29 21 11 10
12 192 Odin Alexander Larsen MX Åpen (Motocross) Elgane Motorsykkelklubb   33 17 8 9
13 73 Martin Barstad MX Åpen (Motocross) Bybergsanden Motocross Klubb 1:31.138 35 15 7 8
14 31 Jon Mikael Biering Skjønnhaug MX Åpen (Motocross) Borg Motorsykkelklubb-Motorsykkel   38 12 6 6
15 33 Sondre Sagvik Solhaug MX Åpen (Motocross) Lunner Motorsport   39 11 4 7
16 9 Sjur Svanes MX Åpen (Motocross) Bybergsanden Motocross Klubb   40 10 9 1
17 111 Anders Orstad MX Åpen (Motocross) Elgane Motorsykkelklubb   42 8 3 5
18 811 Genette Klyve Våge MX Åpen (Motocross) Bybergsanden Motocross Klubb   42 8 5 3
19 473 Martin Haugvaldstad MX Åpen (Motocross) Elgane Motorsykkelklubb 4:53.256 44 6 2 4
20 917 Karsten Kirkeng Hyllestad MX Åpen (Motocross) Borg Motorsykkelklubb-Motorsykkel   47 3 1 2

 


Sandbryting

Klikk her for å se resultatene på Bryteforbundets egen resultatservice.

Kamp nr. Pool
Runde
Navn rød bryter / Krets Navn blå bryter / Krets Poengsystem Tekn.poeng  
1
120 kg
N1-N2
N 1. omgang
Andreas Hoftun
Viking Bokseklubb
Kim Kopertan Torgersen
Ski BK
PS 3:0 3 : 0  
2
120 kg
N3-N4
N 1. omgang
Christopher Hoftun
Viking Bokseklubb
Bo Andre Bergan
Ski BK
PS 0:3 1 : 4
Beach G16
Kamp nr. Pool
Runde
Navn rød bryter / Krets Navn blå bryter / Krets Poengsystem Tekn.poeng  
3
50 kg
N1-N2
N 1. omgang
Noah Bekk Johansen
Moss AK
Ludvik Pedersen
Stavanger Bryteklubb
PS 3:0 3 : 2

 

Beach Kvinner
Kamp nr. Pool
Runde
Navn rød bryter / Krets Navn blå bryter / Krets Poengsystem Tekn.poeng  
4
60 kg
N1-N2
N 1. omgang
Carina Moe
Romerike Sumo & Sandbryting
Liz H.Jensen
Romerike Sumo & Sandbryting
PS 3:0 4 : 0  
5
60 kg
N3-N4
N 1. omgang
Susann Kongsrud
Folllo Kampsport
Ida M.B Moe
Romerike Sumo & Sandbryting
PS 3:0 4 : 2  
6
70 kg
N1-N2
N 1. omgang
Gunn Rita Boine
BK Tana
Britt Eli Pedersen
Stavanger Bryteklubb
PS 3:0 3 : 0  
7
70 kg
N3-N4
N 1. omgang
Camilla Lilleng
Romerike Sumo & Sandbryting
Rikke Juell Bugge
Folllo Kampsport
PS 0:3 0 : 4

 

Beach ungdom M
Kamp nr. Pool
Runde
Navn rød bryter / Krets Navn blå bryter / Krets Poengsystem Tekn.poeng  
8
70 kg
N1-N2
N 1. omgang
Andreas Andersen
Stavanger Bryteklubb
Emil Pedersen
Stavanger Bryteklubb
PS 0:3 0 : 4

 

Beach Menn
Kamp nr. Pool
Runde
Navn rød bryter / Krets Navn blå bryter / Krets Poengsystem Tekn.poeng  
9
70 kg
N1-N2
N 1. omgang
Eric Barth
Oslo Sandbryteklubb
Vegard Strøm
Halden AK
PS 3:0 3 : 0  
10
70 kg
N3-N4
N 1. omgang
Frank Are Andersen
Romerike Sumo & Sandbryting
Abdallah Aldaraji
Kolbotn IL
PS 0:3 0 : 4  
11
80 kg
N1-N2
N 1. omgang
Sebastian Aak
Kolbotn IL
Tobias Bekk Johansen
Moss AK
PS 1:3 1 : 3  
12
120 kg
N5-N1
N 2. omgang
Sigmund R. Widerberg
Kolbotn IL
Andreas Hoftun
Viking Bokseklubb
PS 3:1 4 : 1  
13
120 kg
N2-N3
N 2. omgang
Kim Kopertan Torgersen
Ski BK
Christopher Hoftun
Viking Bokseklubb
PS 0:3 0 : 3

 

Beach Kvinner
Kamp nr. Pool
Runde
Navn rød bryter / Krets Navn blå bryter / Krets Poengsystem Tekn.poeng  
14
70 kg
N1-N3
N 2. omgang
Gunn Rita Boine
BK Tana
Camilla Lilleng
Romerike Sumo & Sandbryting
PS 3:0 3 : 0  
15
70 kg
N2-N4
N 2. omgang
Britt Eli Pedersen
Stavanger Bryteklubb
Rikke Juell Bugge
Folllo Kampsport
PS 0:3 1 : 3

 

Beach ungdom M
Kamp nr. Pool
Runde
Navn rød bryter / Krets Navn blå bryter / Krets Poengsystem Tekn.poeng  
16
70 kg
N3-N1
N 2. omgang
Tobias Arnesen
Torp IF
Andreas Andersen
Stavanger Bryteklubb
PS 3:0 4 : 0

Stand Up-padling (SUP)

Kvinneklassen:

  1. Eilen Nordlie
  2. Tina Malén Andersen
  3. Marianne Sørhus
  4. Gunnbjørg Bertselsen
  5. Sunniva Bredholt
  6. Eirin Øby

Herreklassen:

  1. Franco Feci
  2. Erik Berglihn
  3. Alexander Boxill
  4. Rolf Skjærpe
  5. Ole Christian Fjeld
  6. Bjørnar Andre Sandsmark
  7. Steinar Boge, Ken Frode Omdal og Benjamin Boxill

HipHop-battle

Klikk her for å se resultatene på Danseforbundets egen resultatservice.

First round

# Name A B C PLAC
201 Trine Kjøsnes - (ND) 6.00 2 8.00 2 6.00 2 Q
202 Maren Furuborg Hansen - (ND) 2.00 12 4.00 11 5.00 10 12
203 Sasha Schanke - (ND) 6.00 2 7.50 4 5.90 3 Q
204 Kristian Mora - (ND) 3.00 10 4.00 11 5.10 9 11
205 Martin Abelsen - (ND) 5.00 6 7.00 6 5.70 6 Q
206 Sathieshnaa Sivamohan - (ND) 4.00 8 5.00 9 5.00 10 9
207 Eshidoreen Paradiso - (ND) 6.00 2 10.00 1 5.90 3 Q
208 Deepali Bhargava - (ND) 6.00 2 7.50 4 5.80 5 Q
209 Josefa Berg Hellebust - (ND) 5.00 6 6.50 7 5.70 6 Q
210 Emilie Schei - (ND) 3.00 10 5.00 9 5.00 10 10
211 Margarita Delgado - (ND) 4.00 8 5.50 8 5.20 8 Q
212 Safari Yves Shabani - (ND) 7.00 1 8.00 2 6.40 1 Q

Quarterfinal

# Name A B C SUM PLAC
201 Trine Kjøsnes - (ND) x x x 3 S
203 Sasha Schanke - (ND)   x x 2 S
205 Martin Abelsen - (ND)       0 TJ-K
207 Eshidoreen Paradiso - (ND) x x x 3 S
208 Deepali Bhargava - (ND) x x x 3 S
209 Josefa Berg Hellebust - (ND)       0 TJ-K
211 Margarita Delgado - (ND)       0 TJ-K
212 Safari Yves Shabani - (ND) x     1 TJ-K

Semifinal

# Name A B C SUM PLAC
201 Trine Kjøsnes - (ND) x x x 3 F
203 Sasha Schanke - (ND)     x 1 TJ-S
207 Eshidoreen Paradiso - (ND) x x   2 F
208 Deepali Bhargava - (ND)       0 TJ-S

Final

# Name A B C PLAC
207 Eshidoreen Paradiso - (ND) 1 1 1 1
201 Trine Kjøsnes - (ND) 2 2 2 2

Technical judging - Kvart

# Name A B C PLAC
205 Martin Abelsen - (ND) 1 1 1 5
211 Margarita Delgado - (ND) 2 2 2 6
212 Safari Yves Shabani - (ND) 3 3 3 7
209 Josefa Berg Hellebust - (ND) 4 4 4 8

Technical judging - Semi

# Name A B C PLAC
203 Sasha Schanke - (ND) 1 1 1 3
208 Deepali Bhargava - (ND) 2 2 2 4

Breakdance-battle

Klikk her for å se resultatene på Danseforbundets egen resultatservice.

First round

# Name D E F PLAC
101 Christopher Igor Pettersen Ødegaard - (ND) 3.00 27 5.00 20 5.00 18 22
102 Bao Andre Nguyen - (ND) 7.00 3 7.00 8 8.00 2 Q
103 Kevin Holen - (ND) 3.00 27 5.00 20 5.00 18 22
104 Eric Backstrøm - (ND) 4.00 23 4.00 26 4.00 23 26
105 Ansgar Lie Jordheim - (ND) 5.50 17 7.00 8 6.00 11 14
106 Elias Kleven Gausen - (ND) 7.00 3 7.00 8 6.00 11 QR
107 Trond André Hansen - (ND) 6.60 9 8.00 3 5.00 18 11
108 Yngvar Halvorsen - (ND) 7.00 3 8.00 3 8.00 2 Q
109 Sebastian Eieland Ording - (ND) 4.00 23 4.00 26 4.00 23 26
110 Brage Planke - (ND) 7.00 3 8.00 3 7.00 6 Q
111 Oskar Permats - (ND) 5.50 17 6.00 15 4.00 23 19
112 Emma Irene Bærø - (ND) 4.00 23 2.00 29 3.00 27 29
113 Sergei Medvedkov - (ND) 6.60 9 8.00 3 7.00 6 Q
114 Sander Nyseth - (ND) 6.00 13 7.00 8 6.00 11 13
115 Sathieshnaa Sivamohan - (ND) 5.50 17 5.00 20 5.00 18 20
116 Daniel Grindeland - (ND) 8.00 1 9.00 1 9.00 1 Q
117 Jesper Alsterberg - (ND) 5.00 20 6.00 15 6.00 11 18
118 Iver Stensrud - (ND) 3.00 27 6.00 15 3.00 27 28
119 Victor Egil Niava- Karoliussen - (ND) 8.00 1 9.00 1 8.00 2 Q
120 To Dany Puth - (ND) 6.00 13 5.00 20 6.00 11 17

 

# Name D E F PLAC
121 Vegard Larsen - (ND) 7.00 3 7.00 8 6.00 11 9R
122 Elias Ottersen - (ND) 6.00 13 6.00 15 7.00 6 15
123 Kristian Høiland - (ND) 6.00 13 4.00 26 6.50 10 16
124 Eirik Aalén Dørre - (ND) 6.60 9 7.00 8 5.00 18 12
125 Andreas Vorkinnslien - (ND) 6.60 9 7.00 8 7.10 5 10
126 Daniel Larsen Hageli - (ND) 4.00 23 6.00 15 3.00 27 25
127 Isak Kittilsen - (ND) 5.00 20 5.00 20 4.00 23 24
128 Julie Kringlebotn - (ND) 5.00 20 5.00 20 6.00 11 21
129 Ivan Limanski - (ND) 7.00 3 8.00 3 7.00 6 Q
REDANCE
# Name D E F SUM PLAC
106 Elias Kleven Gausen - (ND) x   x 2 1
121 Vegard Larsen - (ND)   x   1 2

 

Quarterfinal

# Name D E F SUM PLAC
102 Bao Andre Nguyen - (ND) x x x 3 S
106 Elias Kleven Gausen - (ND)       0 TJ-K
108 Yngvar Halvorsen - (ND) x x x 3 S
110 Brage Planke - (ND)       0 TJ-K
113 Sergei Medvedkov - (ND)       0 TJ-K
116 Daniel Grindeland - (ND) x x x 3 S
119 Victor Egil Niava- Karoliussen - (ND) x x x 3 S
129 Ivan Limanski - (ND)       0 TJ-K

 

Semifinal

# Name D E F SUM PLAC
102 Bao Andre Nguyen - (ND)       0 TJ-S
108 Yngvar Halvorsen - (ND)       0 TJ-S
116 Daniel Grindeland - (ND) x x x 3 F
119 Victor Egil Niava- Karoliussen - (ND) x x x 3 F

 

Final

# Name D E F PLAC
116 Daniel Grindeland - (ND) 1 1 1 1
119 Victor Egil Niava- Karoliussen - (ND) 2 2 2 2

 

Technical judging - Kvart

# Name D E F PLAC
129 Ivan Limanski - (ND) 1 1 1 5
110 Brage Planke - (ND) 2 2 2 6
106 Elias Kleven Gausen - (ND) 3 3 3 7
113 Sergei Medvedkov - (ND) 4 4 4 8

 

Technical judging - Semi

# Name D E F PLAC
102 Bao Andre Nguyen - (ND) 1 1 1 3
108 Yngvar Halvorsen - (ND) 2 2 2 4

Om NM-veka

Arrangementet er et samarbeid mellom NRK og Norges idrettsforbund med Norsk Tipping som hovedsponsor.

Kontakt oss

 

Prosjektleder, NIF
Ingrid Haukvik-Jensen, Prosjektleder NM-veka
ihj@idrettsforbundet.no
Telefon: + 47 480 64 335

 

Prosjektleder, Rogaland Idrettskrets
Gjert Smith Jr., Prosjektleder RIK
gjert.smith@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 932 61 233

 

Informasjon, web og sosiale medier
Christine A. Johnsen, Informasjonskonsulent
christine.andersenjohnsen@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 415 27 547

Fotografer

Forsidebilde: Dag Oliver